اخبار

استاندار قم: به دنبال رفع مشکلات حقوقی شهرک فناوری اطلاعات هستیم

استاندار قم: به دنبال رفع مشکلات حقوقی شهرک فناوری اطلاعات هستیم
استاندار قم از تصمیم جدی استانداری قم برای رفع مشکلات شهرک فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: با حل مشکل حقوقی این شهرک و آماده سازی زیرساخت های آن برای واگذاری، شاهد شکل گیری یک الگوی بی نظیر در کشور خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، بهرام سرمست عصر روز سه‌شنبه 28 خردادماه 1398در حاشیه آغاز به کار این نمایشگاه با تاکید برای افزایش سهم استان قم در تولید محتوای فرهنگی در کشور اظهار کرد: این نماشگاه فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت های قم در عرصه دیجیتال و فضای مجازی است.

وی ادامه داد: فضای کسب و کار الکترونیکی و ظرفیت های مهم این استان در عرصه فرهنگی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

استاندار قم با بیان اینکه وجود موسسه های فرهنگی متعدد علوم دینی در قم یکی از ظرفیت های مهم این استان است، گفت: اگر تولید محتوای این موسسه ها به کسب و کار فرهنگی منتهی شود به طور قطع منجر به پایداری تولید محصولات فرهنگی در فضای مجازی خواهد شد.

سرمست با اشاره به اینکه استان قم با دارا بودن زیرساخت های فناوری ارتباطات در مقایسه با میانگین کشوری از سهم بالاتری برخوردار است ابراز کرد: این زیرساخت ها، شرایطی فراهم کرده است تا از نظر تولیدات محتوایی به درصد بالایی نائل شویم.

وی از تصمیم جدی استانداری قم برای رفع مشکلات شهرک فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: با حل مشکل حقوقی شهرک فناوری اطلاعات و آماده سازی زیرساخت های این شهرک برای واگذاری، شاهد شکل گیری یک الگوی بی نظیر در کشور خواهیم بود.

استاندار قم در پایان خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی فناوری اطلاعات قم به عنوان شهرک تخصصی در کشور در خدمت تولیدکنندگان محصولات فرهنگی قرار می گیرد.
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۸
روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید