اخبار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: سهم بالای قم در گام دوم انقلاب با توجه به زیست بوم جدید ناشی از فضای مجازی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: سهم بالای قم در گام دوم انقلاب با توجه به زیست بوم جدید ناشی از فضای مجازی
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قم را پایگاه دین و نظام دانست و گفت: حوزه علمیه و شهر قم به عنوان نقطه تاسیس انقلاب در گام اول، می‌توانند سهم به سزایی در گام دوم انقلاب با توجه به زیست بوم جدید ناشی از فضای مجازی داشته باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، دکتر سید عباس صالحی عصر روز سه‌شنبه 28 خردادماه 1398در حاشیه افتتاح دوازدهمین نمایشگاه ملی رسانه های دیجیتال در قم اظهار کرد: توجه به کسب و کارهای فرهنگی از جمله ویژگی های این نمایشگاه است و ایجاد ارتباط میان تولید محتوای فرهنگی با حوزه های اقتصادی و کسب و کار موجب پایداری بیشتر تولید محتوا در این فضا خواهد شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه به دنبال ایجاد هم افزایی میان شرکت ها و تولیدکنندگان بزرگ محتوا در فضای مجازی است، ادامه داد: این نمایشگاه تخصصی فرصتی در اختیار تولیدکنندگان مختلف فعال در حوزه فضای مجازی کشور ایجاد کرده است تا با ایجاد هم افزایی منجر به تولید محتوای مشترک شوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری این دوره از نمایشگاه برای نخستین بار در مکانی به جز تهران افزود: برگزاری این نمایشگاه در قم با توجه به ظرفیت های خاص دینی و فرهنگی این استان دارای معنای چندگانه است که یکی از آنها، نگاه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ظرفیت های تمام استان های کشور می‌باشد.

صالحی، قم را پایگاه دین و نظام دانست و گفت: حوزه علمیه و شهر قم به عنوان نقطه تاسیس انقلاب در گام اول، می‌توانند سهم به سزایی در گام دوم انقلاب با توجه به زیست بوم جدید ناشی از فضای مجازی داشته باشد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴
روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید