اخبار

برگزاری دومین دوره آزمون جامع و بیست­ و هشتمین دوره آزمون ادواری کاردانش در قم

برگزاری دومین دوره آزمون جامع و بیست­ و هشتمین دوره آزمون ادواری کاردانش در قم
دومین دوره آزمون جامع سال تحصیلی 98-97 و بیست و هشتمین دوره آزمون ادواری رشته های مهارتی کاردانش همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، حمیدرضا سمیعی مسئول آموزش کاردانش اداره کل در این خصوص گفت: روز جمعه مورخ 1398/03/31 دومین دوره آزمون جامع مهارتی کاردانش سال تحصیلی 97-98 و بیست و هشتمین دوره آزمون ادواری همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار شد.

وی ادامه داد: تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در دومین آزمون جامع 233 نفر بوده که از این تعداد 132 نفر آقایان و 101 نفرخانم‌ها حضور داشتند. افراد در این آزمون در رشته‌های گرافیک کامپیوتری، عکاسی دیجیتال، تصویربرداری، تولید چند رسانه‌ای و طراحی صفحات وب (نظام قدیم) و گرافیک رایانه‌ای، عکاسی دیجیتال، تولید محتوای الکترونیکی و طراحی و توسعه صفحات وب (نظام جدید) شرکت نموده‌اند.

سمیعی تاکید کرد: تعداد ثبت‌نام کنندگان در بیست و هشتمین دوره آزمون ادواری 45 نفر بوده که از این تعداد 20 نفر آقایان و 25 نفر خانم­‌ها حضور داشتند. افراد در این آزمون در رشته‌های گرافیک کامپیوتری، تولید چندرسانه‌­ای، عکاسی دیجیتال، تصویربرداری، تصویرسازی کامپیوتری، مدیریت و برنامه­‌ریزی امور خانواده، طراحی صفحات (نظام قدیم) و گرافیک رایانه‌ای، تصویربرداری، عکاسی دیجیتال و طراحی و توسعه صفحات وب (نظام جدید) شرکت نموده‌اند.

شایان ذکر است که آزمون عملی این افراد در روز پنج­شنبه 1398/03/30 برگزار گردید.

خاطرنشان می­‌شود؛ به متقاضیان پس از قبولی در آزمون‌های تئوری و عملی گواهی‌نامه مهارتی کاردانش اعطاء می‌­گردد که پس از گذراندن دروس عمومی در هنرستان‌­های بزرگسال می‌توانند مدرک دیپلم خود را از اداره کل آموزش و پرورش کسب نمایند.

۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۸
روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید