• اخبار

صاحبان مقالات برتر حوزه توسعه فرهنگ نماز تجلیل می‌شوند

صاحبان مقالات برتر حوزه توسعه فرهنگ نماز تجلیل می‌شوند
معاون مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از تجلیل صاحبان مقالات برتر در حوزه توسعه فرهنگ نماز به منظور گسترش آموزه‌ها و معارف نماز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، محمد خامه‌یار امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اهمیت اشاعه فرهنگ نماز اظهار داشت: با توجه به اهمیت این مقوله از دارندگان آثار قلمی، هنرمندان و روزنامه‌نگاران در این زمینه حمایت می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: توسعه فرهنگ نماز از جایگاه خاصی برخوردار بوده بنابراین باید در این حوزه فعالیت‌های گسترده‌ای صورت گیرد.
معاون مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم یادآور شد: همه افراد به اندازه توان خود می‌توانند به ترویج فرهنگ نماز کمک کرده و در این مسیر اقدام کرده و آثار ماندگاری تولید کنند.
خامه‌یار با اشاره به انتشار فراخوانی در زمینه توسعه فرهنگ نماز گفت: دارندگان آثار مکتوب تا پایان آذر فرصت دارند آثار خود را در قالب مقاله به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تحویل دهند.
وی خاطر نشان کرد: جشنواره‌ نماز و نیایش دی ماه سال جاری برگزار می‌شود و در حاشیه آن از مطبوعاتی که در زمینه نماز فعالیت داشتند تجلیل خواهد شد.
معاون مطبوعات و تبلیغات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم یادآور شد: در همین حوزه عملکرد خبرگزاری‌ها در زمینه نماز بررسی و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و رسانه‌های برتر معرفی می‌شوند.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
۱۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۵:۰۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500